Oyodan

Eğitmenler

Celalettin Demirel

Kamera Önü Oyunculuk 

1964 yılında İstanbul’da doğdum. Üniversite mezunuyum. Oyunculuk hayatıma reklam oyunculuğuyla başladım. (Mc-Donald’s, Al Baraka Türk, Kent Şeker)
Daha sonra Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD) ve Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda (BBT) tiyatro ve sahne eğitimi aldım. Birçok Tiyatro oyununda (Artiz Mektebi, Münasip Bey’in Dünya Hali, Deli Deli Tepeli Ya da Terelli, TV Cumhuriyeti, Bir Ezginin Yazgısı, Halet-i Ruhiye 1-2, Sahte Cennet, Hayal Perdesi) rol aldım.
TV Dizilerinde: Çemberimde Gül Oya’da Çağan IRMAK’la, Kurtlar Vadisi’nde Sadullah ŞENTÜRK’le, Hırsız Polis’de Türkan DERYA’yla, Binbir Gece’de Kudret SADANCI’yla, İki Aile’de Metin GÜNAY’la Hatırla Sevgili’de Ümmü BURHAN’la, Kavak Yelleri’nde Jale İNCEKOL’la, Ezel’de Uluç BAYRAKTAR’la, Aşk Bir Hayal’de Metin BALEKOĞLU’yla, Öyle Bir Geçer Zaman ki’de Zeynep GÜNAY TAN’la, Küçük Sırlar’da Cevriye DEMİR’le, Babam İçin’de Ahmet KATIKSIZ’la, Sakarya Fırat’ta Emre KABAKUŞAK’la, Yer Gök Aşk’ta Aysun AKYÜZ’le, Yalan Dünya’da Jale ATABEY’le, Karadayı’da Cem KARCI’yla, Arka Sokaklar’da Orhan OĞUZ’la, Küçük Ağa’da Aysun Akyüz-Erol ÖZLEVİ’yle, Cesur ve Güzel’de Ali BİLGİN’le, Kara Tahta’da Ender MIHLAR’la.. Daha bir çok dizide, birçok yönetmenle çalıştım.
Sinema filmlerinde, Musallat’ta Alper MESTÇİ ile, Kurtlar Vadisi Gladio’da Sadullah ŞENTÜRK’le, Kurtuluş Son Durak’ta Yusuf PİRHASAN ile, Kelebeğin Rüyası’nda Yılmaz ERDOĞAN ile, Sürgün’de Erol ÖZLEVİ ile çalıştım
Yine reklam filmlerinde ( Calgon (2 yıl) ,İnci Akü ,Lipetgaz, Knorr Çorba, İş Bankası, Vakıfbank, Kamu Spotu. Aksa Jeneratör ) oynadım.
Şu anda Tiyatrogen’de Proje tasarım ekibinde ve Oyuncu olarak görev yapmaktayım. TV Dizilerinde, Reklam ve Sinema filmlerinde de oynamaya devam ediyorum.

Diğer Eğitmenler

Sevinç Meşeci

Sevinç Meşeci

Oyodan EğitmenlerYoga Eğitmeni Sevinç Meşeci, Haliç Üniversitesi...

Yeşim Atik

Yeşim Atik

Oyodan EğitmenlerYoga Eğitmeni Yeşim Atik, 1976 yılında İzmir’de doğdu. Uzun...

Melike Zaman

Melike Zaman

Oyodan EğitmenlerOyunculuk  Melike Zaman 1969 yılında İstanbul’da doğdu. İlk...

Neslihan Uludağ

Neslihan Uludağ

Oyodan EğitmenlerKonservatuvara Hazırlık  Istanbul’da doğup büyüdüm. İlkokul...

E-mail bültenimize üye olun, sizi yeniliklerden haberdar edelim!

Bizden gelecek haberlerle, mutluluğunuz artsın istiyoruz. Yeniliklerimizden haberdar olmak için isim ve e-postanızı eklemek ister misiniz. 🙂